Das Mirakel

Režie: Mime Misu, Německo, 1912

Německo, 1912


Obsazení a osádka

Produkce Continental-Kunstfilm GmbH. Berlin
Producent Max Rittberger
Ředitel Mime Misu
Napsal Mime Misu
Kamera Emil Schünemann
Herci Lore Giesen
Mime Misu [Účast sporné nebo nezajištěné]
Anton Ernst Rückert

Technická specifikace
Technické Formát: 35 mm - černý a bílý film,, 4 jednání
Zvukový systém: silent
Premiéra: 18. říjen 1912 in New York

General Information

Das Mirakel is a motion picture produced in the year 1912 as a Německo production. The Film was directed by Mime Misu, with Anton Ernst Rückert, Lore Giesen, Mime Misu, in the leading parts. We have currently no synopsis of this picture on file; There are no reviews of Das Mirakel available.

Publikace - Michael Wedel, Mime Misu, eine transatlantische Karriere, in KINtop Nr. 10, 2001 (zur Kontroverse um diesen Film und den Film von Max Reinhradt)

Referenzen zum Film in anderen Datenbanken:

    Disclaimer
    Výše uvedené informace nejsou vyčerpávající, ale poskytnout informace do naší databáze v době poslední aktualizace. Všechny údaje jsou zkoumány na mého nejlepšího vědomí a svědomí, jsou právní nároky vyplývající z nesprávné nebo chybějící informace výslovně odmítl. Vzhledem k stávající judikatury v některých zemích může být činěna odpovědnou osobu, která odkazuje na adresy, které mohou mít kriminální obsah nebo šířit dále odkazovat na tyto stránky a obsah, pokud obsahuje jasné z této odpovědnosti. Naše odkazy níže byly zkoumány podle nejlepšího vědomí a svědomí, ale nemůžeme akceptovat v žádném případě za obsah těchto webových stránek a odkazů, které máme žádnou odpovědnost. Nabízíme toto vysvětlení obdobně ze všech zemí a všech jazycích. Pokud není uvedeno jinak označeny, citace v běžném právu, s uvozovky ze zdrojů přidán.Autorské právo k tomuto citací je od autorů. - Das Mirakel (1912) - KinoTV Movie Database (M)