Auld Robin Gray

Režie: Laurence Trimble, USA, 1910

USA, 1910


Obsazení a osádka

Produkce Vitagraph Company of America
Distribution General Film Company
Ředitel Laurence Trimble
Napsal Van Dyke Brooke
Příběh Van Dyke Brooke [Poem]
Herci William Shea [Auld Robin Gray]
Florence Turner [Jenny]
Ralph Ince [Jaimie]
Maurice Costello
Maurice Costello

Technická specifikace
Kategorie: Short Feature Film
Technické Formát: 35 mm, 1:1,33 - Ratio: 1:1,33 - černý a bílý film,Lenght: 10 minut, 771 feet, 1 jednání, 16 frames per second
Zvukový systém: silent
Premiéra: 18. říjen 1910 in USA

General Information

Auld Robin Gray is a motion picture produced in the year 1910 as a USA production. The Film was directed by Laurence Trimble, with William Shea, Florence Turner, Ralph Ince, Maurice Costello, , in the leading parts. We have currently no synopsis of this picture on file; There are no reviews of Auld Robin Gray available.

Referenzen zum Film in anderen Datenbanken:

Disclaimer
Výše uvedené informace nejsou vyčerpávající, ale poskytnout informace do naší databáze v době poslední aktualizace. Všechny údaje jsou zkoumány na mého nejlepšího vědomí a svědomí, jsou právní nároky vyplývající z nesprávné nebo chybějící informace výslovně odmítl. Vzhledem k stávající judikatury v některých zemích může být činěna odpovědnou osobu, která odkazuje na adresy, které mohou mít kriminální obsah nebo šířit dále odkazovat na tyto stránky a obsah, pokud obsahuje jasné z této odpovědnosti. Naše odkazy níže byly zkoumány podle nejlepšího vědomí a svědomí, ale nemůžeme akceptovat v žádném případě za obsah těchto webových stránek a odkazů, které máme žádnou odpovědnost. Nabízíme toto vysvětlení obdobně ze všech zemí a všech jazycích. Pokud není uvedeno jinak označeny, citace v běžném právu, s uvozovky ze zdrojů přidán.Autorské právo k tomuto citací je od autorů. - Auld Robin Gray (1910) - KinoTV Movie Database (M)