White Material

Režie: Claire Denis, France, CM, 2009

France, CM, 2009
Szenenphoto aus White Material, © Production Company


Obsazení a osádka

Produkce
Ředitel Claire Denis
Napsal Claire Denis
Kamera Claire Denis
Herci Isabelle Huppert
Christopher Lambert
Nicolas Duvauchelle
Isaach De Bankolé

Technická specifikace
Kategorie: Hraný film
Technické Color,
Zvukový systém: Ton
Szenenphoto aus White Material, © Production Company

Synopse (v němčině)
In einem afrikanischen Land mitten im Bürgerkrieg weigert sich Maria stur, die Kaffeeplantage ihres Schwiegervaters und ihres Ex-Mannes vor der Ernte zu verlassen. Einer der Anführer der Revolte wird schwer verletzt und findet Unterschlupf bei Maria, die ihm ihre Hilfe anbietet. Die Regierungstruppen gewinnen wieder Oberhand im Gebiet und zögern nicht, den Widerstand der auf den Ländereien der Plantage versteckten Rebellen blutig zu unterdrücken. (Locarno Filmfestival)

Szenenphoto aus White Material, © Production Company

General Information

White Material is a motion picture produced in the year 2009 as a France, CM production. The Film was directed by Claire Denis, with Isabelle Huppert, Christopher Lambert, Nicolas Duvauchelle, Isaach De Bankolé, in the leading parts. There are no reviews of White Material available.

Ocěnení
- Locarno Filmfestival Katalog 2011

Referenzen zum Film in anderen Datenbanken:

    Unter anderem wurde der Film bei folgenden Filmfestivals aufgeführt:

    Disclaimer
    Výše uvedené informace nejsou vyčerpávající, ale poskytnout informace do naší databáze v době poslední aktualizace. Všechny údaje jsou zkoumány na mého nejlepšího vědomí a svědomí, jsou právní nároky vyplývající z nesprávné nebo chybějící informace výslovně odmítl. Vzhledem k stávající judikatury v některých zemích může být činěna odpovědnou osobu, která odkazuje na adresy, které mohou mít kriminální obsah nebo šířit dále odkazovat na tyto stránky a obsah, pokud obsahuje jasné z této odpovědnosti. Naše odkazy níže byly zkoumány podle nejlepšího vědomí a svědomí, ale nemůžeme akceptovat v žádném případě za obsah těchto webových stránek a odkazů, které máme žádnou odpovědnost. Nabízíme toto vysvětlení obdobně ze všech zemí a všech jazycích. Pokud není uvedeno jinak označeny, citace v běžném právu, s uvozovky ze zdrojů přidán.Autorské právo k tomuto citací je od autorů. - White Material (2009) - KinoTV Movie Database (M)