The Awakening of Bess

Režie: Harry Solter, USA, 1909

USA, 1909
Plakatmotiv The Awakening of Bess, © Independent Moving Pictures Co. of America (IMP)


Obsazení a osádka

Produkce Independent Moving Pictures Co. of America (IMP)
Distribution Independent Moving Pictures Co. of America (IMP)
Producent Carl Laemmle
Ředitel Harry Solter
Herci Florence Lawrence [Bess]
King Baggot
George Loane Tucker [The Heavy]

Technická specifikace
Kategorie: Short Feature Film
Technické Formát: 35 mm, 1:1,33 - Ratio: 1:1,33 - černý a bílý film,, 950 feet, 1 jednání
Zvukový systém: silent
Premiéra: 27. prosinec 1909 in USA

General Information

The Awakening of Bess is a motion picture produced in the year 1909 as a USA production. The Film was directed by Harry Solter, with Florence Lawrence, King Baggot, George Loane Tucker, in the leading parts. We have currently no synopsis of this picture on file; There are no reviews of The Awakening of Bess available.

Publikace - Sally A. Dumaux, King Baggot, A Biography and Filmography of the First King of the Movies, Jefferson and London 2002, pg 177

Referenzen zum Film in anderen Datenbanken:

Disclaimer
Výše uvedené informace nejsou vyčerpávající, ale poskytnout informace do naší databáze v době poslední aktualizace. Všechny údaje jsou zkoumány na mého nejlepšího vědomí a svědomí, jsou právní nároky vyplývající z nesprávné nebo chybějící informace výslovně odmítl. Vzhledem k stávající judikatury v některých zemích může být činěna odpovědnou osobu, která odkazuje na adresy, které mohou mít kriminální obsah nebo šířit dále odkazovat na tyto stránky a obsah, pokud obsahuje jasné z této odpovědnosti. Naše odkazy níže byly zkoumány podle nejlepšího vědomí a svědomí, ale nemůžeme akceptovat v žádném případě za obsah těchto webových stránek a odkazů, které máme žádnou odpovědnost. Nabízíme toto vysvětlení obdobně ze všech zemí a všech jazycích. Pokud není uvedeno jinak označeny, citace v běžném právu, s uvozovky ze zdrojů přidán.Autorské právo k tomuto citací je od autorů. - The Awakening of Bess (1909) - KinoTV Movie Database (M)