Christopher Columbus

Režie: Edwin L. Hollywood, USA, 1923

USA, 1923
Szenenphoto aus Christopher Columbus, © Chronicles of America Pictures


Obsazení a osádka

Produkce Chronicles of America Pictures [For Yale University Press]
Distribution Pathé Exchange, Inc.
Ředitel Edwin L. Hollywood
Napsal Edwin L. Hollywood
Herci Fred Eric [Christopher Columbus]
Paul McAllister [King John II of Portugal]
Howard Truesdale [The Bishop of Ceuta (as Howard Truesdell)]
Leslie Stowe [Juan Pérez, prior of La Rábida]
Dolores Cassinelli [Queen Isabella]
Robert Gaillard [King Ferdinand]

Technická specifikace
Kategorie: Hraný film
Technické Formát: 35 mm, 1:1,33 - Ratio: 1:1,33 - černý a bílý film,, 5000 feet, 5 jednání
Zvukový systém: silent
Premiéra: 7. říjen 1923 in USA
US Copyright: 02. April. 1923 - ©LP.18848
Vorhandene Kopien: Kopien des Films sind erhalten [Archiv: Ush, Library of Congress (Washington), George Eastman House (Rochester), BFI - National Film And Television Archive (London)]
Szenenphoto aus Christopher Columbus, © Chronicles of America Pictures

General Information

Christopher Columbus is a motion picture produced in the year 1923 as a USA production. The Film was directed by Edwin L. Hollywood, with Fred Eric, Paul McAllister, Howard Truesdale, Leslie Stowe, Dolores Cassinelli, in the leading parts. We have currently no synopsis of this picture on file; There are no reviews of Christopher Columbus available.

Disclaimer
Výše uvedené informace nejsou vyčerpávající, ale poskytnout informace do naší databáze v době poslední aktualizace. Všechny údaje jsou zkoumány na mého nejlepšího vědomí a svědomí, jsou právní nároky vyplývající z nesprávné nebo chybějící informace výslovně odmítl. Vzhledem k stávající judikatury v některých zemích může být činěna odpovědnou osobu, která odkazuje na adresy, které mohou mít kriminální obsah nebo šířit dále odkazovat na tyto stránky a obsah, pokud obsahuje jasné z této odpovědnosti. Naše odkazy níže byly zkoumány podle nejlepšího vědomí a svědomí, ale nemůžeme akceptovat v žádném případě za obsah těchto webových stránek a odkazů, které máme žádnou odpovědnost. Nabízíme toto vysvětlení obdobně ze všech zemí a všech jazycích. Pokud není uvedeno jinak označeny, citace v běžném právu, s uvozovky ze zdrojů přidán.Autorské právo k tomuto citací je od autorů. - Christopher Columbus (1923) - KinoTV Movie Database (M)